Συμμετοχή στην επιμορφωτική ημερίδα με θέμα: “Διαχείριση προβλημάτων συμπεριφοράς στη σχολική τάξη: θεωρητικές προσεγγίσεις και μοντέλα παρέμβασης”

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το 19o Δημοτικό Σχολείο Κατερίνης και τον Οργανωτικό Συντονιστή Εκπαιδευτικού Έργου 3ου (Π.ΕΚ.Ε.Σ) κ. Νίκο Γραίκο για την διοργάνωση της ενδοσχολικής ημερίδας “Διαχείριση προβλημάτων συμπεριφοράς στη σχολική τάξη: θεωρητικές προσεγγίσεις και μοντέλα παρέμβασης” που έλαβε χώρα στις 7 Φεβρουαρίου 2020 στο χώρο του σχολείου.

Για το θέμα συμμετείχαν εκ μέρους του ΚΕΣΥ Πιερίας η κα Δημοπούλου Μαρία (Κοινωνική Λειτουργός, ΠΕ30), ο κ. Συρόπουλος Ευάγγελος (Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής, ΠΕ 71) και ο κ. Δημήτριος Αγοραστός (Ψυχολόγος, ΠΕ23).